Аудит

У червні 2021 компанія ТОВ «Екопласт» успішно пройшла сертифікаційний аудит на відповідність схемі сертифікації FSSC 22000 версія 5.1.

Серед сильних сторін системи менеджменту аудитор відмітив:

·         Лідерство та зобов’язання керівництва

·         Процеси визначення та аналізування вимог до продукції

·         Внутрішні аудити і верифікації

·         Робота групи ХАССП

·         Впровадження принципу ризик-орієнтованого мислення

 

Незважаючи на те, що компанія продовжує свою діяльність в умовах світової кризи, пов’язаною з розповсюдженням COVID-19, у 2020 р. було найвищу кількість одиниць продукції за всю історію компанії. Компанія продовжує плідну співпрацю зі своїми партнерами. Важливу роль, на думку вищого керівництва, у цьому відіграє впроваджена на підприємстві інтегрована система менеджменту. Завдяки ризик-орієнтованому підходу, аналізу внутрішніх і зовнішніх факторів компанії вдається знаходити нові можливості і реалізовувати їх. Оптимізується планування, запроваджена Політика запасів сировини та мінімальних залишків, ведеться постійний моніторинг та аналіз ситуації, забезпечується наявність альтернативного постачальника на кожен вид ТМЦ, проводиться постійна комунікація з постачальниками та клієнтами. Таким чином наявність сертифікованої ІСУ являється одним із чинників, що дозволяє компанії розраховувати на успішне подолання сьогоднішніх негараздів.

Керівництво компанії не планує зупинятися на досягнутому. Компанія уже розробила і підтримує систему менеджменту згідно до вимог стандартів ISO 9001:2015, але завжди є можливості до удосконалень та нових досягнень. Тому ми вже ставимо перед собою нові амбітні цілі та обов’язково їх досягнемо.