Контрактне виробництво

ТОВ «Екопласт» – це сучасна компанія з новітніми технологіями та сертифікованим обладнанням для виготовлення пакетів для запікання. Наша компанія пропонує виготовлення продукції відповідно до технічних специфікацій клієнтів на контрактній основі. Наші фахівці супроводжують замовлення клієнта від моменту формування замовлення до доставки продукції клієнту. Вони також готові надати консультації щодо дизайну упаковки та розробки нового продукту. З 2008 року компанія ТОВ «Екопласт» була членом Асоціації виробників власних торгових марок (PLMA).
 
Досвід роботи, кваліфікований персонал, впроваджені стандарти якості та харчової безпечності, дозволяють компанії успішно виготовляти продукцію на контрактній основі під торговими марками клієнтів. Виробничі потужності нашої компанії дозволяють виконувати план відвантажень та здійснювати доставки надійно і вчасно.
 
Зателефонуйте нам за номером +38(0382)63-70-81 або використайте онлайн форму для звернення  ekoplast.ua/kontakti/ і ми із задоволенням вам допоможемо